1.هتل آتلانتیس پالم - Atlantis The Palm، دبی

احتمالاً مسافران هتل 5 ستاره آتلانتیس پالم دبی را بهترین هتل جهان می دانند! این هتل وسیع ممکن است برای امکانات رفاهی خانوادگی خود مانند آکواریوم زیرآبی، استخر دولفین و پارک آبی وسیع معروف باشد، اما سوئیت های زیر آبی آن فضایی عاشقانه را به وجود آورده اند.

لذت بردن از شامی که در آشپزخانه خصوصی خودتان می پزید و یا حمام کردن در حالی که در حال تماشای حیوانات وحشی در حال شنا هستید صحنه ای جذاب را به وجود خواهد آورد.

 

2. هتل North Island، سیشل

هتل منحصربفرد North Island با 11 سوئیت، باعث می شود مهمانان احساس کنند که در اقیانوس هند یک جزیره ی خصوصی دارند. و اگر واقعا جزیره ای را برای خودتان می خواهید، می توانید آن را برای دوستان و خانواده خود اجاره کنید تا این منطقه به زمین بازی منحصر به فرد خودتان تبدیل شود.

 

3.هتل‌های شرایتون (Sheraton Hotels & Resorts)

هتل شرایتون در شهر اسپرینگفیلد ایالت ماساچوست آمریکا به عنوان هتلی کوچک در سال ۱۹۳۷ آغاز به کار کرد وامروزه بیش از ۴۰۰ هتل در ۷۳ کشور مختلف جهان دارد. در طول سال‌ها، این هتل همواره توسط نخبگانی همچون جان اف کندی، مورد توجه قرار گرفته است. این هتل همچنین از طریق برنامه‌های مختلف ابراز وفاداری برای اعضایش سعی در بهبود تجربه مشتریان داشته و توانسته است در میان هتل‌های دیگر امتیازات بیشتری کسب کند و این ویژگی خود را به رخ دیگران بکشد.

 

4.هتل‌های رزوود Rosewood Hotels & Resorts

هتل رزوود توسط کارولین رز هانت در دالاس تگزاس و در سال ۱۹۷۹ آغاز به کار کرد. از آن زمان به بعد توانست بیش از ۱۸ هتل منحصربه‌‌فرد از جمله هتل دکریلون  در پاریس و هتل کارلایل درنیویورک را تأسیس و راه‌اندازی کند. با وجود امکانات رفاهی منحصربه‌‌فرد و عالی و خدمات استثنایی، این برند نقشی کلیدی در بازار هتل‌های مجلل و لوکس بازی می‌کند. با ارائه امکانات و خدمات عالی، این برند توانسته است میهمانان ثروتمند بی‌شماری را از سراسر جهان به خود جلب کند.

 

5.هتل‌های زنجیره‌ای جمیرا (Jumeirah hotel chain)

هتل‌های زنجیره‌ای جمیرا در سال ۱۹۹۷ تأسیس شد و به شرکت دبی هلدینگ (Dubai Holding) تعلق دارد. این برند بیش از ۲۱ هتل در کشورهای مختلف جهان دارد و به خاطر خدمات و میهمان‌نوازی بی نظیرش، تاکنون جایزه های  بسیاری به دست آورده است. معروف‌ترین هتل‌هایی که تحت نام این برند قرار دارند شامل هتل برج العرب،هتل ساحلی جمیرا و هتل ساحلی مدینه هستند. تا سال ۲۰۱۶، این برندقصد دارد به عنوان بخشی از برنامه توسعه‌ای خود، ۳۰ هتل را در سراسر دنیا تأسیس کند.

 

6.هتلjade mountain جزیره سنت لوسیا

هتل لوکسjade mountain  در سنت لوسیا، که با محیط اطراف خود هارمونی بی نظیری را ایجاد کرده است، مهمانان خود را در قلب بهشت جای می دهد. هیچ کدام از 29 اتاق یا اتاق های دوبلکس این هتل دارای دیوار چهار لایه نیستند و می توانید از هوای آزاد با استخر های خصوصی لذت ببرید. در نهایت استخرها شما را به سمت اقیانوس ها می برند و احساس می کنید که در حال شناور شدن هستید.

Copyright 2017 by Ovita Gasht | Design by webcade
دی ان ان