خرید تور آفرود از اویتاگشت

تور آفرود

تور آفرود کویر و یا تور رانندگی در بیابان یکی از برنامه هایی است که این روزها تعداد زیادی از جوانان ایرانی به آن علاقمند شده اند. جالب است بدانید کویر ایران یکی از بهترین کویرهای جهان برای برگزاری تور آفرود یا آفرود کویری است که در سال های اخیر تعداد زیادی گردشگر خارجی را وارد ایران کرده است و بخش زیادی از صنعت توریسم را پوشش داده است. پیشینه ی تور آفرود کویر را می توان در رقابت های جهانی اتوموبیل رانی پیدا کرد که پس از چند سال به مرور در کشور ما نیز رونق گرفت.

کویر مرکزی ایران یکی از زیباترین و در عین حال عظیم ترین کویرهای جهان است که به علت اقلیم و پوشش گیاهی خاص پتانسیل خوبی برای آفرود و تورهای این چنینی می باشد.
استقبال از هیجان تورهای آفرود و طبیعت بکر و آرام کویر به قدری زیاد بود که بسیاری از گردشگران کشورهای اروپایی را راهی ایران کرد. تور آفرود کویر توسط مجموعه ی ما با برنامه های خیلی جذاب و خاص همراه بوده و در عین حال کاملا با رویکرد حفظ محیط زیست و زیستگاه کویری ایران صورت می گیرد.
چرا که ما معتقدیم تور آفرود کویر نباید به زیبایی و محیط زیست بیابان های ایران لطمه زند. از این رو بسیاری از علاقمندان طبیعت گردی و بیابان تورهای آفرود را در مجموعه ی ما شرکت می کنند و همین امر باعث شده تورهای ما تخصصی و حرفه ای انجام شود و لذت بیشتری برای شرکت کنندگان نسبت به تورهای عادی داشته باشد.

تور افرود کویر

تور آفرود کویر و هر آن چه باید درباره افرود ایران بدانید!

از ویژگی های آفرود ایران سفر در طبیعت بکر با خودروهای شاسی بلند و ایجاد هیجان و ترشح آدرنالین می باشد. درتورهای آفرود راننده سعی می کند در عین حال که هیجان لازم را ایجاد می کند، توانایی های حرفه ای در زمینه ی قدرت و سرعت ماشین، حفظ تعادل و سپری کردن موانع را داشته باشد. بنابراین این تورها با اینکه هیجان زیادی دارند ولی امنیت لازم را برای شرکت کنندگان فراهم می کنند. 
انواع تورها در این زمینه در سایت ما موجود می باشد که شامل وعده های غذایی، اقامت شب و عصرانه و میان وعده های متنوع است. بنابراین با توجه به بودجه و زمان خود می توانید بهترین تور را انتخاب کنید.
بیشتر افرادی که این تورها را در کشورهایی مانند امارات و آفرود ایران به طور همزمان تجربه کرده اند معتقدند آفرود ایران به مراتب کیفیت بالاتر، هیجان بیشتر و هزینه ی مناسب تری دارد.


آفرود ایران و ویژگی های تورهای آفرود با کیفیت

آفرود ایران فضای مناسبی برای تورهای یک یا چند روزه هیجان انگیز ایجاد می کند که می توانید برای آخر هفته یا تعطیلات، آن را از سایت ما خریداری کنید. 
برنامه ی این تورها شامل رویدادهای هیجان انگیز زیادی همچون تغییر مسیرهای ناگهانی و سواری های پر سرعت است. همچنین رخدادهای غیرقابل پیش بینی مثل گیر کردن در گل یا پرتاب به بالا اتفاق می افتد که همگی از هیجانات آفرود ایران است.
همه ی این ها توسط مجریان با تجربه گروه ما اتفاق می افتد و بخش جدا نشدنی تورهای هیجان انگیز سافاری در کویر زیبای ایران می باشد. پس اگر شما هم از عاشقان اتفاقات پیش بینی نشده و غیر عادی هستید می توانید از تورهای این چنینی در سایت ما استفاده کنید!

آفرود ایران

تورهای آفرود ارزان و با کیفیت در کویر ایران

تورهای ارزان آفرود و با کیفیت در کویر ایران به صورت کاملا تخصصی توسط مجموعه ی ما به همراه رانندگان حرفه ای و تجهیزات به روز انجام می شود. این تورها فرصت خوبی برای دورهمی دوستانه و هیجان انگیز است که می تواند شما را از فضای شلوغ شهر و همهمه ی آن و همچنین روزهای کاری کسالت بار و خسته کننده به فضایی بکر و آرام و در عین حال بدیع و هیجان انگیز ببرد.
یکی از ویژگی های مهم در تورهای ما این است که تمامی تجهیزات ایمنی و لازم برای افزایش امنیت این نوع تورها مهیا می باشد و می توانید از لحظات و تعطیلات خود نهایت لذت را ببرید!
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور آفرود یا هرگونه سوال و نحوه ی خرید تورهای آفرود می توانید با اویتاگشت و شماره های تماس در صفحه ی اصلی ارتباط برقرار نمایید و یا با ایمیل ما مکاتبه نمایید. 
 

Copyright 2017 by Ovita Gasht | Design by webcade